Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У холодному Куп'янську "Нафтогазу" заборгували майже 120 мільйонів гривень

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
В середині листопада все ще не укладено договір про постачання газу — в квартирах місцевих жителів немає тепла.

Поки не буде реструктуризації боргу, газ до Куп'янська не поставлять.

Станом на 16 листопада, місцеві виробники тепла — КП "Обласний інформаційно-технічний центр" та КП "Куп'янськтеплоенерго" не надали НАК "Нафтогаз України" документи для укладення договорів на газопостачання відповідно до ст. 22 Закону України "Про теплопостачання" щодо правонаступництва за борговими зобов'язаннями. Йдеться про боргові зобов'язання на суму 118 мільйонів 300 тисяч гривень. Без врегулювання цієї ситуації підписати договір про постачання газу не можуть. Про це повідомили в пресслужбі компанії.

У НАК "Нафтогаз України" уточнили, у вівторок, 17 листопада, чекають уповноважених представників цих підприємств для підписання необхідних документів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жителям Первомайського пообіцяли включити батареї

У компанії додали, що систематично нагадували обласним адміністраціям, органам місцевого самоврядування і самим підприємствам-боржникам про проблему і необхідність її розв'язання.

Як писав KHARKIV Today, в частині Куп'янська досі не почався опалювальний сезон, в квартирах холодно — всього десять градусів тепла. Жителі міста вийшли на акцію протесту і  перекривали дорогу

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.