Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові зіпсували агітаційні білборди

Білборди зафарбовували чорною фарбою на Московському проспекті.

З початку виборчої кампанії в Харківській області відкрили 21 кримінальне провадження за порушення виборчого законодавства, а також склали дев'ять адміністративних протоколів.

У понеділок, 19 жовтня, невідомі розмальовували на Московському проспекті агітаційні білборди. Як повідомили у відділі комунікації ГУ Нацполіціі Харківської області, інформація про це надійшла від 38-річного чоловіка.

Правоохоронці прибули на місце і встановили, що зловмисники пошкодили чорною фарбою вісім білбордів. Речові докази вилучили. За фактом події порушили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України.

Зараз поліція встановлює особи зловмисників.

Також правоохоронці продовжують розглядати звернення про незаконно встановлені агітаційні намети від різних політичних сил.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На виборах в Харківській області виявили "чорний піар" і дезінформацію

Всього станом на ранок, 20 жовтня, співробітники поліції розслідують 21 кримінальне провадження, з яких дев'ять відкриті за ч. 1, 2 і 4 ст. 296 (хуліганство), чотири –за ч. 2, 3 ст. 160 (підкуп виборця, учасника референдуму, члена виборчої комісії або комісії референдуму), три — за ч. 1 ст. 157(перешкоджання реалізації виборчого права або права брати участь у референдумі, роботі виборчої комісії референдуму чи діяльності офіційного спостерігача), два — за ч. 1, 4 ст. 358 (підробка документів, печаток, штампів та бланків, збут і використання підроблених документів, печаток, штампів), одне — за ч. 2 ст. 158-3 (фальсифікація, підробка, крадіжка, пошкодження або знищення виборчої документації, документації референдуму, крадіжка, пошкодження, приховування, знищення печатки виборчої комісії, комісії референдуму, виборчої урни, списку виборців або учасників референдуму), одне — за ч. 2 ст. 194 (умисне знищення або пошкодження майна) і одне — за ч. 1 ст. 125 (умисне легке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.

Також співробітники поліції склали дев'ять адміністративних протоколів: один — за ст. 173 (дрібне хуліганство), шість — за ст. 212-13 (виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборчої агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск), два — за ст. 212-14 (порушення порядку розміщення агітаційних матеріалів чи політичної реклами або розміщення їх у заборонених законом місцях) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

KHARKIV Today раніше писав про те, що харківським копам поскаржилися на автопричіп, який заважав руху транспорту і агітував за кандидата в мери.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.