Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові не зупинятимуть роботу громадського транспорту

Транспорт
Транспорт
Про це сьогодні на засіданні Комісії із надзвичайних ситуацій заявив перший віце-мер Ігор Терехов.

Незважаючи на введений головою Харківської облдержадміністрації режим надзвичайної ситуації, міський наземний транспорт продовжить курсувати.

Це буде як мінімум до рішення на рівні України, повідомив Ігор Терехов.

"Транспорт працюватиме. Обласна КНС ввела певну ситуацію, але ми сьогодні нічого вводити не будемо. Ситуація динамічно змінюється. Коли на всеукраїнському рівні будуть прийняті якісь рішення, ми їх виконаємо", — сказав Терехов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У списку регіонів, де виявили коронавірус, більше немає Харківської області​​​​​​​

Напередодні голова ХОДА Олексій Кучер говорив про те, що виступає за  зупинку громадського транспорту в Харкові, крім спецтранспорту для співробітників інфраструктури, медиків, рятувальників і ін. Терехов каже, що логістика опрацьовується, а лікарі на роботу добираються як звичайними маршрутами, так і спеціально організованими.

"Ми складаємо логістику того, як будемо підвозити співробітників комунальних підприємств, вони їздять і громадським транспортом, і спецтранспортом", — сказав Терехов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як харків'яни живуть на карантині: пробіжки, нові пісні і час "побатонитися"

Як писав KHARKIV Today, с 20:00 17 березня призупинив роботу "Харьковский метрополитен". По місту можна пересуватися наземним транспортом, деякі трамваї, тролейбуси і автобуси змінили маршрут.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.