Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові Кернеса чекають на сесію міської ради

Фото: Харьковский горсовет
Сесія міськради нового скликання повинна відбутися до 20 грудня.

Соратники Кернеса просять згадати хоч одну сесію, яка пройшла б без міського голови.

На цьому тижні виборчком повинен оголосити результати виборів мера Харкова, не виключено, що це станеться вже завтра, 4 листопада. Уже відомо, що мерські вибори виграє Геннадій Кернес, залишилося лише дочекатися офіційного підтвердження і самого Кернеса, який зараз перебуває на лікуванні в Німеччині.

Згідно із законом сесія міської ради нового скликання повинна відбутися до 20 грудня. Перший заступник мера і другий номер "Блоку Кернеса" до міської ради Ігор Терехов запевнив, що все буде відповідно до чинного законодавства.

"Вона відбудеться так, як прописано законом до 20 грудня цього року", — запевнив Терехов в ефірі програми "Харьковские известия".

У відповідь на запитання ведучої: "якщо здоров'я не дозволить бути присутнім на сесії Геннадію Кернесу ...", Терехов посміхнувся.

"Ми не розглядаємо такий сценарій подій. Тому я відповів на це питання. Сесія відбудеться так, як це належить. Можу вам сказати ще одне. Ви пам'ятаєте, щоб хоч один раз Геннадій Адольфович як Харківський міський голова не був присутній на сесії? Я такого не пам'ятаю (сміється — ред.)", — сказав перший заступник міського голови.

Чи буде Геннадій Адольфович головувати на сесії чи вона відбудеться без його присутності — незабаром дізнаємося. Поки точно відомо, що ці вибори мера Харкова увійдуть до підручників історії і політології.

Нагадаємо, сьогодні, 3 листопада, 71 день з того моменту, як харків'яни не бачили Кернеса.

Раніше KHARKIV Today писав, що якщо мер не повернеться з "Шаріте" до присяги, депутати оберуть тимчасових заступників

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.