Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У харків'ян з'явився ще один спосіб передати показники лічильників води

Передати показники можна в Telegram.

Чат-бот вміє виконувати дві команди — дізнатися стан особового рахунку та передати показники лічильника.

Жителі міста тепер можуть передати показники лічильника холодної та гарячої води за допомогою чат-бота в мобільному додатку Telegram. Про це повідомили в комунальному підприємстві "Харківводоканал".

"В даний час через мобільний додаток Telegram можна отримати інформацію про стан особового рахунку та передати показники приладів обліку холодної та гарячої води. Надалі в нього плануємо додати послугу онлайн-оплати", — сказав заступник генерального директора з загальних питань КП "Харківводоканал" Євген Дегтяр.

Щоб внести показання, потрібно спочатку в пошуковому рядку Telegram ввести назву комунального підприємства "Харківводоканал" або логін чат-бота - @hvk_user_bot. Потім клікнути на нього і натиснути кнопку старту. На екрані з'явиться дві команди — отримати інформацію для передачі показників за заводськими номерами своїх лічильників і прийняти показники квартирних водомірів за поточний місяць.

У "Харківводоканалі" нагадали, що передати показники лічильників також можна в особистому кабінеті на сайті підприємства, за допомогою номера (050) 355-12-12 в Viber, цілодобового номера (057) 707-58-51 або через сall-центр.

Як писав KHARKIV Today, на час карантину харків'ян просять оплачувати послуги водопостачання та водовідведення онлайн.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.