Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Витік палива не вплине на якість води у Харкові: офіційна інформація

Фото: "Харківводоканал"
Водозабори розташовані в іншому місці.

У місті посилили контроль якості водопровідної води.

Витік палива, який стався через обстріл нафтобази у Немишлянському районі, не вплине на якість водопровідної води у Харкові, оскільки водозабори комунального підприємства "Харківводоканал" розташовані вище за місцем впадання річки Уди у Сіверський Донець. Наразі у місті посилено контролюють якість водопровідної води. Про це повідомили на офіційному сайті "Харківводоканалу".

"З огляду на цю складну ситуацію одночасно посилили лабораторний щоденний контроль якості водопровідної води на всіх контрольних точках відбору в місті. Продовжуємо працювати у посиленому режимі, та питанням ретельної перевірки якості води приділяємо підвищену увагу. Щодня відбираємо понад 35 проб води, які перевіряємо за всіма обов'язковими параметрами відповідно до програми виробничого контролю. Якість водопровідної води, що надходить до квартир харків'ян, залишається на належному рівні", — розповіли у "Харківводоканалі".

Як пояснили у "Харківводоканалі", воду у водорозбірні вуличні колонки беруть із водопровідної системи, тому прямого потрапляння води з річок у мережі немає. У комунального підприємства є достатньо реагентів для того, щоб очищати воду.

Нагадаємо, Росія вдарила "шахедами" по Немишлянському району Харкова пізно увечері 9 лютого. Було влучання у нафтобазу, стався витік палива та пожежа у приватному секторі. Загинули семеро людей, троє отримали поранення. 

Вщент згоріли 10 будинків, ще п'ять були пошкоджені. Через витік палива забруднені кілька річок. Неподалік Харкова екологи виявили велику нафтову пляму. У Харкові доручили перевірити нафтобази та склади паливно-мастильних матеріалів.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.