Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

29 січня, 2021 - 11:37

У харківському метро жінці дверима придавило голову

Двері затиснули жінку на станції метро "Держпром".

Жінка хотіла увійти до вагона після оголошення про закриття дверей. До медиків і поліції вона не зверталася.

29 січня в соцмережах опублікували відео, де жінка заявляє, що їй затиснуло голову дверима вагона поїзда. Як повідомили KHARKIV Today в пресслужбі комунального підприємства "Харківський метрополітен", інцидент стався сьогодні о 8:54 на станції метро "Держпром".

Судячи з відео, жінка все-таки потрапила до вагона. Вона вийшла, ймовірно, на наступній станції, пройшла кілька вагонів, підійшла до голови поїзда і стала вимагати пояснень, чому машиніст закрив двері.

"Ти що не бачив, що людина, що затиснуло голову, сумку? Ти тварина чи хто ти? Куди ти так поспішаєш?", — обурилася жінка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У харківському метро дитина пошкодила руку в ескалаторі

Машиніст запитав, чи чула пасажирка оголошення про закриття дверей, та відповіла "так". У Харківському метрополітені пояснили, що після такого оголошення пасажири не повинні заходити до вагона. До медиків і поліції жінка звертатися не стала. Співробітники метрополітену вивчають відеозапис з камер спостереження.

"За медичною допомогою ніхто не звертався. Пасажирка заходила після оголошення про закриття дверей. Зараз ми більш точно переглядаємо за відеокамерами, чи дійсно їй прищемило голову, чи  сумку або щось ще. За допомогою не звертався ніхто — ні до наших співробітників, ні до співробітників поліції", — пояснив KHARKIV Today прессекретар пресцентру комунального підприємства "Харківський метрополітен" Олексій Бітнер.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.