Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській області в громадських місцях продовжують порушувати карантин

Иллюстрация: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Минулого тижня знайшли більше 160 порушників.

Шість закладів громадського харчування працювали вночі.

З 1 по 7 лютого в Харківській області перевірили 483 об'єкти, порушували карантин 161 з них. Тим, хто не дотримувався обмежень, перевіряючі надали приписи, також вони склали 23 протоколи про порушення санітарних норм і правил. Про це повідомили в Держспоживслужбі в Харківській області.

За їхніми даними, 78 об'єктів торгівлі продовольчими товарами (крім ринків) з 197 перевірених порушували карантин. Перевіряючі відвідали 23 агропродовольчих ринки, на шести з них знайшли порушення. Порушення зафіксували і на 42 об'єктах непродовольчої торгівлі з 131 перевіреного.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Навесні в Україні не будуть посилювати карантин

Перевірки пройшли в 40 закладах громадського харчування, порушували карантин шість з них, в 26 перукарнях і салонах краси, порушення зафіксували на 11 об'єктах. Перевіряли 19 інших об'єктів — аптеки, ТРЦ, розважальні заклади, п'ять з них порушували карантин.

"За минулий тиждень, спільно з органами Національної поліції, перевірено 95 об'єктів, зокрема про обмеження роботи закладів громадського харчування з організацією дозвілля щодо заборони роботи після 22:00 і до 7:00, порушників виявили шість", — розповіли в Держспоживслужбі.

ЧТАЙТЕ ТАКОЖ: Бар в центрі Харкова працював вночі: власника оштрафували за порушення карантину

Вони нагадують, що потрібно дотримуватися соціальної дистанції, маскового режиму, регулярного мити руки з милом і обробляти антисептиком.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.