Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

05 жовтня, 2020 - 16:22

У Харківській області судді оштрафували менше 2% порушників карантину

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
За десять днів на розгляд служителів Феміди в нашому регіоні надійшло 200 протоколів на порушників карантину.

Харківська область — на третьому місці за кількістю протоколів за порушення карантину, переданих до суду.

З початку пандемії на розгляд служителів Феміди в Харківській області надійшло 2887 адміністративних протоколів, складених на порушників карантину. З них 1807 повернули на доопрацювання і 556 розглянули. Дані станом на 2 жовтня опублікували на порталі "Судова влада України".

Серед тих протоколів, які повернули на доопрацювання, майже 99% (1784) не розглянули через неналежне оформлення. Судді розглянули 556 справ про порушення карантину за ст. 44-3 КУпАП та призначили штраф у 55 випадках. Це означає, що 17 тисяч гривень повинні заплатити менше 2% від загальної кількості порушників карантину (2887), протоколи на яких надходили до судів. Ще 524 протоколи за порушення карантину в нашому регіоні залишаються нерозглянутими.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За візит до поліції без маски жителя Чугуєва оштрафували на 17 тисяч гривень

Найбільше протоколів, складених на порушників карантину — в Києві (4112) та Дніпропетровській області (3992). Штрафи в цих регіонах присудили 226 і 218 людям відповідно.

Нагадаємо, 22 вересня в Харківській області до судів надійшло 2687 протоколів за порушення карантину.

Як писав KHARKIV Today, 3 жовтня в Харкові відбувся концерт Олі Полякової, на нього прийшли близько двох тисяч чоловік. За порушення карантину в поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 325 (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам) Кримінального кодексу України. Сама зірка вважає, що більше шансів заразитися коронавірусом в метро, а не на її виступі.  

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.