Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській області стали менше порушувати правила карантину

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today
Співробітники Держспоживслужби прийшли з інспекцією до 4909 закладів.

Не дотримувалися карантинних вимог в кафе, школах і на вокзалах.

Минулого тижня (з 14 по 22 листопада) в Харківській області провели 4909 перевірок кафе, ресторанів, продовольчих магазинів, агропродовольчих ринків, навчальних закладів. Порушення виявили у 515 закладах (10,5%). Про це повідомили в Держспоживслужбі в Харківській області.

Після перевірок виписали 42 постанови про накладення штрафів, видали 515 приписів та пропозицій.

У нічний час з перевірками прийшли до 80 закладів громадського харчування. Також перевіряли приміські залізничні вокзали (95 перевірок) і два поїзди приміського сполучення. Порушення знайшли на 31 вокзалі. За підсумками перевірок виписали 31 подання та провели 67 роз'яснювальних бесід.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Шмигаль розповів, коли в Україні можуть ввести локдаун

За минулий тиждень перевірили 82 навчальних заклади (дитячі садки, школи, виші, професійно-технічні училища). У 27-ми виявили порушення. До адміністративної відповідальності притягнули вісім чоловік.

Відзначимо, тижнем раніше (з 8 по 15 листопада) в Харківській області проінспектували на 1242 заклади більше. Порушень теж знайшли більше — 749, однак це складало 12,2% (зараз ситуація покращилася — 10,5%).

З початку карантину в Харківській області провели 52 693 перевірки. Порушниками опинилися 13 812 закладів. За цей час оштрафували 1050 відповідальних осіб.

Жителів Харківської області просять дотримуватися соціальної дистанції, маскового режиму, регулярно мити руки з милом і обробляти антисептиком.

Як писав KHARKIV Today, в Харківській області стало вдвічі менше порушників "карантину вихідного дня"

В суботу, 21 листопада, перевірки пройшли на 2202 об'єктах, працювали 169 з них. У неділю, 22 листопада, перевіряльники відвідали 1885 об'єктів, 56 з них порушували "карантин вихідного дня".

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.