Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській області почався активний епідпроцес по коронавірусу — головний санлікар України

У регіоні йде активне зростання нових випадків коронавірусу.

У регіоні зростає кількість випадків коронавірусу. Область не готова до наступного етапу пом'якшення карантину.

У Харківській області почався активний епідпроцес коронавірусу. Про це заявив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко на брифінгу 18 червня.

"Київ та Чернівецька область вийшли на пом'якшення, які до цього не могли впроваджувати пом'якшення, оскільки вони перевищували інцидентність, завантаженість ліжок і відсоток виявлення тих, хто тестується, і динаміка дозволяє їм перейти до пом'якшення карантинних заходів. У той же час вже в Харківській області значно зростає динаміка виявлення випадків і зростання випадків коронавірусної хвороби в порівнянні з попередніми тижнями. Це свідчить про те, що в Харківській області почався активний епідпроцес", — сказав Ляшко.

На сьогоднішній день в області перевищено коефіцієнт виявлення випадків коронавірусу і динаміка. Так, норма виявлення випадків коронавірусу повинна становити менше 11%. У Харківській області сьогодні цей показник дорівнює 12,59%. Динаміка — 21,95%, тоді як повинна бути менше 10%.

Крім Харківської області, не готові до нових пом'якшень Вінницька, Волинська, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Рівненська, Тернопільська і Чернігівська області.

коронавирускоронавирус

Як писав KHARKIV Today, станом на 18 червня в Харківській області померли від ускладнень після коронавірусу 66 осіб, за добу зареєстровано ще чотири летальні випадки. Одужати після коронавірусу вдалося 786 жителям Харківської області. Всього в регіоні зареєстровано 1 707 заражень.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.