Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У "Харківських тепломережах" — новий директор. Що про нього відомо

Фото: Харьковский горсовет
Одне з найскладніших комунальних підприємств Харкова очолить Василь Скопенко.

Секретар Харківської міськради Ігор Терехов назвав ім'я керівника, який очолить "чорну діру".

Посаду генерального директора комунального підприємства "Харківські теплові мережі" займе Василь Скопенко. Про це повідомив в.о. Харківського міського голови Ігор Терехов.

За його словами, Василь Скопенко успішно очолював АТ "Харківобленерго" і у нього є великий досвід роботи з підприємствами, технічний та фінансовий стан яких необхідно поліпшити.

"Вірю, що саме Василь Вікторович докладе всіх зусиль, щоб "ХТМ" стало підприємством, на яке не будуть скаржитися харків'яни. Основні вимоги до нового керівника — наведення порядку на підприємстві, якісно нове надання послуг із забезпечення теплом і гарячою водою і, звичайно, ліквідація розриттів в найкоротші терміни. Необхідно провести технічну інвентаризацію всіх котелень, магістральних і внутрішньоквартальних мереж", — пояснив Ігор Терехов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Терехов назвав Харківські тепломережі "чорною дірою"

Він уточнив, частині котлів потрібен поточний ремонт після опалювального сезону, а частині — капітальний. Скопенко вже почав аудит підприємства.

"За останні два тижні я об'їздив багато котелень. Зараз ми працюємо з банками, щоб залучити кредитні ресурси, тому що один котел, в залежності від потужності, коштує від 57 до 100 і більше мільйонів гривень. Котли нового покоління більш енергозберігаючі, у них ККД до 95%. Для нас це дуже важливо, тому що ми хочемо знизити споживання газу, і це дозволить нам утримувати тарифи", — вважає секретар Харківської міськради.

Згідно з офіційною біографією, Василь Скопенко — кандидат технічних наук. Працював начальником Південного районного відділення енергозбуту "Харківобленерго", заступником голови правління — директором "Харківенерго Збуту", комерційним директором АТ "Київобленерго" і в.о. генерального директора АТ "Харківобленерго".

Ім'я Скопенка фігурувало в інтерв'ю колишнього нардепа Дмитра Крючкова про корупційну схему, по якій через "Харківобленерго" було вкрадено близько 150 млн гривень з держбюджету.

"Зараз "Харківобленерго" працює в тому ж режимі. Василь Скопенко. Людина інша, але Райнін все ж керує областю. Це — безумовно його ставленик. З точки зору розподілу бюджетних коштів керує Райнін", — говорив в 2019 році Крючков.

Як писав KHARKIV Today, 5 січня Терехов звільнив Сергія Андрєєва з посади директора "Харківських тепломереж". Тоді секретар Харківської міськради обіцяв до кінця дня призначити замість нього хорошого кризового менеджера. Потім він сказав, що новий директор на підприємстві з'явиться до кінця січня. 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.