Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У харківських електричках стало менше пасажирів через подорожчання квитків

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Більша частина пасажирів — пільговики.

Більшість пасажирів в перші дні відновлення міжміського сполучення — пільговики.

З 1 по 3 червня приміські поїзди "Південної залізниці" перевезли 123 970 пасажирів. Це набагато менше, ніж зазвичай. Однак причина цього — не тільки карантинні обмеження, а й підвищення цін на квитки. Про це розповіла KHARKIV Today прес-секретар регіональної філії "Південна залізниця" "Укрзалізниці" Ірина Гаманенко.

Скільки пасажирів перевезли за аналогічний період, в "Південній залізниці" не повідомляють, відзначаючи, що порівнювати періоди некоректно.

"У нас немає такої інформації, тому що це за час карантину було, а до цього не було ніякого карантину. Це ми порахували за три дні, там дуже довгий процес. У будь-якому випадку було менше перевезено, тому що в минулому році був проїзд по одній ціні, а в цьому році практично в два рази збільшився. Відсотків 60-70 — це пільговики", — пояснила Ірина Гаманенко.

За три дні квитків продали на 513 800 гривень. Рішення про наступний етап виходу з карантину для залізниці буде приймати Кабінет міністрів України. Поки його дати не відомі. "Південна залізниця" вже розробляє схему, на другому етапі планується додати ще сто поїздів.

"Про другий етап — це до Кабінету міністрів України, ми самі чекаємо. Поки розклад такий же залишається. Плануємо приблизно, розробляємо, близько 100 поїздів буде запущено по "Південній залізниці" на другому етапі. До карантину на добу ходило десь 400 поїздів", — розповіла Ірина Гаманенко.

Нагадаємо, 1 червня із ослабленням карантину в Україні знову запустили електрички. У цей день приміські поїзди були наполовину заповнені пасажирами. Багато пасажирів не дотримувалися маскового режиму, незважаючи на рекомендації співробітників "Південної залізниці".

Як писав KHARKIV Today, Харківська область стала однією з областей, де комісія прийняла рішення про запуск приміських поїздів. Всього запустили 156 електричок. Розклад можна подивитися тут. Він збігається з робочим графіком, тобто потяги відправляються вранці і ввечері, вдень їх немає. Проїзд в електричках після карантину подорожчав в два рази.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.