Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У чоловіка на Гоптівці знайшли Кримінальний кодекс і Конституцію "ЛНР"

Фото: Госпогранслужба
Громадянин України пояснив, що видання ніс знайомому.

Чоловік йшов до України з Кримінальним кодексом і Конституцією "ЛНР".

22 жовтня в пункті пропуску "Гоптівка" у 45-річного громадянина України знайшли друкарську продукцію "ЛНР". Про це повідомили в Державній прикордонній службі України.

Під час огляду його речей знайшли так звану Конституцію, Кримінальний кодекс, топографічні карти, картосхеми, опис державної символіки "ЛНР". Чоловік заявив, що видання збирався передати своєму знайомому, який живе в місті Лисичанськ (Луганська область, підконтрольна Україні територія).

"Чоловік розповів прикордонникам, що їхав в гості до батьків, а також подати документи для отримання паспорта громадянина України для виїзду за кордон. А друковану продукцію нібито придбав на прохання свого знайомого в одному з кіосків міста Луганськ, яку повинен був передати йому до Лисичанська", — пояснили в Держприкордонслужбі.

ЛНР

Прикордонники повідомили поліцейським про правопорушення з боку чоловіка за ст. 436-1 (виготовлення, поширення комуністичної, нацистської символіки і пропаганда комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів) Кримінального кодексу України. Чоловіка з друкованою продукцією передали поліцейським для подальшої перевірки.

ЛНР

Як писав KHARKIV Today, на Гоптівці зупинили жінку з оптовою партією георгіївських стрічок.

30 серпня через Росію до України прямувала 35-річна громадянка України. Під час огляду на Гоптівці у неї знайшли тисячу георгіївських стрічок, значків "9 Травня", стрічки з триколором Російської Федерації і заготовки до них.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.