Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У 2021 році більше українців зможуть оформити субсидії

Фото: KHARKIV Today / Сергей Козлов
Из-за ошибки Минсоцполитики около 19 тысяч пенсионеров в Харьковской области остались без субсидии. Фото: KHARKIV Today / Сергей Козлов
Порядок отримання допомоги обіцяють спростити.

У 2021 році кількість субсидіантів в Україні стане більшою.

У Міністерстві соціальної політики обіцяють спростити порядок нарахування допомоги на оплату комунальних послуг. За словами міністра соцполітики Марини Лазебної, знімуть деякі обмеження, які зараз не дозволяють оформляти субсидію.

"Якщо сьогодні людина говорить, що не може платити, не дають субсидію, бо у неї прописаний син, який працює за кордоном, то ми все зняли. Якщо там є люди, які прописані, але не проживають, ми знімаємо бар'єр. Крім того, раніше було таке, що "покажи, яка твоя опалювальна норма". А у людини перший поверх опалюється, а є якась прибудова, яка не опалюється, йому беруть загальну площу цієї будови. Ми це теж все знімаємо", — розповіла чиновниця в ефірі телеканалу "Україна 24"

За даними управління статистики, в Харківській області субсидію оформили 227 тисяч сімей. Їх кількість дещо скоротилася в порівнянні з кінцем минулого опалювального сезону. Тоді в регіоні було на 30 тисяч домогосподарств з субсидією більше.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.