Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Трамваї двох маршрутів не ходитимуть в Харкові до кінця року

Фото: Харьковский горсовет
Завтра трамваї не вийдуть на маршрути.

Трамваї скасували через реконструкцію Московського проспекту.

З 1 вересня по 31 грудня заборонять рух трамваїв по Московському проспекту, площі Конституції і площі Павлівській — на ділянці від площі Захисників України до вулиці Університетської. Про це повідомили в департаменті інфраструктури Харківської міської ради. Отже, маршрути трамваїв № 5 і № 6 повністю закриваються.

Трамвай №8 ходитиме по своєму маршруту, але по подовженому графіку — з 5:30 до 22:00 і з скороченими інтервалами руху.

Крім того, з 1 вересня по 31 грудня заборонять рух тролейбусів по вулиці Броненосця "Потьомкін", Богдана Хмельницького, Московському проспекту, вулиці Кооперативній — на ділянці від розворотного кола "Станція метро "Захисників України" до провулка Короленка.

Тролейбус №2 буде ходити так:

— частина маршруту №2: проспект Жуковського — вулиця Академіка Проскури — Білгородське шосе —  вулиця Сумська —  проспект Незалежності — проспект Науки — станція метро "Наукова";

— частина маршруту №2: проспект Перемоги — вулиця Людвіга Свободи — вулиця Ахсарова — проспект Науки — проспект — площа Свободи.

Як писав KHARKIV Today, проїзд по Московському проспекту в районі набережної заборонений до осені

З 18 травня до 1 вересня рух транспорту заборонено по Московському проспекту — на ділянці від Гімназійної набережної до будинку №32 через реконструкцію Московського проспекту. В цей час водії об'їжджають закриту ділянку.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.