Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

11 лютого, 2021 - 17:50

Суд не відпустив додому двох підозрюваних у справі про пожежу в харківському пансіонаті для літніх людей

Фото: Харьковский апелляционный суд
Ольга Кравченко брала участь в суді по відеоконференції, Ігор Мирончук не брав участі в засіданні.

Керуюча згорілим пансіонатом для літніх людей "Золотий час" Ольга Кравченко і адміністратор Ігор Мирончук залишаться в СІЗО до кінця березня.

11 лютого Харківський апеляційний суд не задовольнив апеляції адвокатів підозрюваних в порушенні вимог пожежної безпеки. Про це повідомили в пресслужбі суду.

Першою суд розглядав апеляційну скаргу організатора "Золотого часу", вона брала участь в засіданні по відеоконференції з СІЗО. Адвокати Ольги Кравченко просили відправити її під домашній арешт, а в разі неможливості обрати заставу. Один із захисників вважає, що обвинувачення не обґрунтувало доводи щодо обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Ольга Кравченко підтримала апеляційну скаргу і додала, що приміщення орендувала. Вона просила відправити її додому, бо у неї маленька дитина. Інша захисниця нагадала, що її клієнтка перебувала на лікарняному після операції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міністр чекає звіт про причини пожежі в харківському пансіонаті для літніх людей

Прокурор заперечив проти доводів Кравченко і захисників. Він вважає, що саме Ольга Кравченко керувала закладом і ніяких заходів не приймала, щоб в пансіонаті для літніх людей були належні технічні умови, в тому числі, пожежні.

Судді залишили рішення суду першої інстанції без змін, Ольга Кравченко залишиться за ґратами до 21 березня.

Потім в Харківському апеляційному суді розглянули апеляційну скаргу захисників адміністратора "Золотого часу" Ігоря Мирончука. Адвокати просили відправити свого підзахисного під домашній арешт, вказуючи, що він не має ніякого відношення до управління пансіонатом для літніх людей і у нього не було повноважень для забезпечення пожежної безпеки.

За словами прокурора, саме Мирончук розпоряджався, що і як має працювати в установі, його майном.

Адміністратора "Золотого часу" також не відпустили з-під варти. У СІЗО він пробуде до 21 березня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як живуть постояльці будинків для літніх людей в Харкові

Нагадаємо, 21 січня пожежа забрала життя 15 постояльців приватного пансіонату "Золотий час". Ще п'ятеро чоловік постраждали, один з них помер через три дні після трагедії. Чотирьох підозрюваних у пожежі 23 січня Київський районний суд взяв під варту без права внесення застави. До СІЗО відправили адміністратора Ігоря Мирончука, керуючих Ольгу і В'ячеслава Кравченків, а також власника будинку, в якому був пансіонат для літніх людей Славіка Акопяна. Їхні адвокати подали апеляційні скарги  для опротестування рішення суду.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.