Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Проект реконструкції трамвайних колій на Балашовському мосту обійдеться в 1,4 мільйона гривень

Департамент інфраструктури шукає підрядника.

На початок вересня фірма-підрядник розробить проект, за яким реконструюватимуть трамвайне полотно.

Департамент інфраструктури Харківської міської ради планує витратити 1 400 000 гривень на розробку проектної документації по реконструкції трамвайної колії по вулиці Плеханівській — від Балашовського шляхопроводу до проїзду Балашовського. Відповідний тендер опублікований в системі державних закупівель ProZorro.

Замовник просить, щоб проект розробили з урахуванням архітектурних, екологічних, технічних та інженерних рішень. Кожна частина повинна бути в точній і лаконічній формі, з показниками обсягів будівельно-монтажних робіт і потреб у обладнанні та матеріалах. Проект нададуть в роздрукованому вигляді в чотирьох примірниках і в електронному вигляді.

При розробці проекту фірма-підрядник повинна буде передбачити суміщені трамвайні колії, використання безбаластної технології укладання трамвайних колій зі зниженими показниками вібрації, установку монолітної залізобетонної основи трамвайних колій і проїжджої частини для зменшення впливу від транспорту.

"Кріплення рейок до монолітної основи має відповідати всім сучасним вимогам, забезпечувати надійну фіксацію, високий показник опору викрадення, захист від вібрацій, електричну ізоляцію і бути ремонтопридатними", — сказано в документації.

У проекті розпишуть виконання гідроізоляції несних конструкцій, а також заходи, які виключають затоплення поверхневими стоками проїжджої частини прилеглих вулиць.

Після цього фахівці зроблять оцінку впливу об'єкта проектування на навколишнє середовище — порахують кількість викидів шкідливих речовин в атмосферу під час реконструкції і рівень шуму.

Потім складуть проектно-кошторисну документацію. Департамент інфраструктури просить враховувати рекомендований рівень зарплати в розмірі 12 тисяч гривень.

Аукціон запланований на 27 липня. Надати готовий проект фірма-підрядник повинна буде до 7 вересня 2020 року.

Як писав KHARKIV Today, в червні почали реконструкцію трамвайного переїзду на перетині вулиць Плеханівської і Молочної. Старі трамвайні колії демонтували, переклали систему зливової каналізації, монтували нове трамвайне полотно і забетонували.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.