Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

10 червня, 2020 - 14:53

Потерпілому в ДТП на Клочківській мотоциклістові потрібна допомога

Фото: Сайт помощи Андрею Долгих
Андрій Долгих прийшов до тями, йому потрібні гроші на лікування.

Андрій Долгих постраждав в ДТП 8 червня. Сьогодні він прийшов до тями, йому потрібні гроші на лікування.

Сім'я потерпілого в аварії на Клочківській мотоцикліста 32-річного Андрія Долгих збирає гроші на лікування. Вже витрачено 50 тисяч гривень, щодня йде до 4 тисяч гривень. Про це повідомила KHARKIV Today сестра постраждалого Оксана.

"Уже витратили 50 тисяч, купували пластину, ліки, операція. У понеділок це була перша така сума. А тепер чеки йдуть 3-4 тисячі кожен день", — пояснила Оксана.

Андрій втратив багато крові, щодня йому роблять переливання: тільки в перший день йому перелили три літри крові, вчора ще два. За словами його сестри, поки донорів досить.

"До суботи потрібно 20 чоловік. Але теж уже хлопці ходять і здають. Вже не потрібні донори. Сказали, що на кожен день є. Йому досі вливають плазму. До суботи вистачить. З понеділка там вже теж хлопці є. Поки не потрібн", — говорить Оксана.

Потерпілий сьогодні прийшов до тями. Лікарі намагаються стабілізувати його стан.

"Зібрали самі пластини. Ми тільки на днях будемо знати, чи вдасться врятувати ногу чи ні. Його було важливо вивести з геморагічного шоку, і він на ШВЛ був всі ці дні. Далі ще поки нічого не можу сказати. Поки лікування, далі операції. Була ще проведена операція на черевній порожнині для виключення внутрішніх кровотеч. І сьогодні ще будуть перевіряти забій лівої нирки і швидше за все струс головного мозку. Але теж поки його не стабілізують, не обстежуватимуть. Його потрібно просто стабілізувати", — пояснила сестра Андрія.

Переказати гроші на лікування Андрія можна на карти: 5168742706549023 (Приватбанк, сестра Андрія Оксана) і 4149497100483637 (Приватбанк, племінник Андрія Дмитро) або 4441114450229933 (Монобанк, племінник Андрія Дмитро). Сім'я Андрія створила спеціальний сайт, де є інформація про аварію, стан Андрія, реквізити карти і реєстрація для донорів. Його можна знайти тут.

Як писав KHARKIV Today, аварія на Клочківській сталася 8 червня ввечері. Audi зіткнувся з мотоциклом Kawasaki. В результаті аварії постраждали 24-річний водій і 32-річний пасажир мотоцикла (Андрій Долгих).

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.