Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Синові харківського нацгвардійця потрібні гроші на лікування

Фото: Дмитрий Образцов
У Діми Постоялка — лейкемія.

У Діми Постоялка — лейкемія.

Восьмирічному синові старшого прапорщика загону спецпризначення НГУ Юрія Постоялка — Дмитру потрібні гроші на лікування. Про це повідомив прес-офіцер Східного регіонального управління Нацгвардії Дмитро Образцов.

Дитина проходить лікування в Харківській міській дитячій лікарні №16. Лікарі оцінюють його стан як середньої тяжкості. Для проходження першого етапу хіміотерапії потрібно зібрати 95 000 євро. Батьки Діми вже витратили понад 100 000 гривень.

"Всі необхідні документи, що підтверджують хворобу і вартість лікування, батьки готові надати. Сам батько Діми вже звик до небезпеки, неодноразово брав участь в операції Об'єднаних сил, але з цією проблемою впоратися самостійно його сім'я не може. Просимо всіх не залишатися осторонь і допомогти батькам подолати хворобу сина", — звернулися в Нацгвардії.

Бажаючі допомогти хлопчикові можуть перерахувати кошти на карту — 5363 5426 1001 8260 (Приватбанк), зв'язатися з батьками можна за номером телефону — 050 905 14 65 (Юрій Вікторович Постоялко — батько і Віталіна Миколаївна — мати).

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.