Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

09 грудня, 2020 - 12:50

Поки мер Харкова лікується в Німеччині, йому призначать нового заступника

Фото: Харьковский горсовет
На посаду заступника Кернеса з питань житлово-комунального господарства з'явився кандидат.

Семен Сирота забере частину обов'язків у Андрія Руденка.

Директор комунального підприємства "Харківське ремонтно-будівельне підприємство" Семен Сирота хоче стати заступником харківського міського голови з питань житлово-комунального господарства. Відповідну декларацію в якості кандидата на цю посаду Сирота опублікував на сайті Національного агентства по запобіганню корупції.

Відзначимо, з лютого 2015 року посаду заступника харківського міського голови з питань житлово-комунального господарства займає Андрій Руденко.

Семену Сироті — 63 роки, харків'янин. Закінчив Харківський інженерно-економічний інститут (факультет бухгалтерського обліку та аналізу господарської діяльності). У 2010 році був гендиректором закритого акціонерного товариства "Рембудсервіс", з 2011 року — директор комунального підприємства "Харківське ремонтно-будівельне підприємство".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Почалася перша сесія Харківської міськради. Без Кернеса (оновлюється)

У 2010 році Сирота став депутатом Харківської міськради шостого скликання, в 2015-му — депутатом Харківської міськради сьомого скликання ( "Опозиційний блок "Довіряй ділам"), член постійної комісії міськради з питань транспорту, зв'язку та екології.

Згідно з декларацією, зарплата Сироти в Харківському ремонтно-будівельному підприємстві склала 314 999 гривень. При цьому, його дружина від підприємництва заробила 750 000 гривень, в минулому році вона купила Mercedes-Benz 2013 року випуску за 120 000 гривень. Також у неї є три автомобілі, золота обручка з дорогоцінними каменями і чотири квартири.

Як повідомили в Харківському антикорупційному центрі, на першій сесії депутатам Харківської міської ради нового скликання запропонували затвердити дванадцять заступників харківського міського голови. Сюди увійшов і заступник з питань житлово-комунального господарства Семен Сирота. Його посада буде звучати як заступник з питань житлово-комунального господарства —директор департаменту житлово-комунального господарства.

Для Руденка придумали нову посаду — заступник міського голови з питань забезпечення життєдіяльності міста. Сирота став депутатам завдяки тому, що заступниця Кернеса Тетяна Таукешева склала повноваження депутата.

Сирота — обвинувачений в кримінальному провадженні. У 2016 році йому вручили підозру про розтрату бюджетних коштів (5,12 мільйона гривень) та службовому підробленні при закупівлі спецавтомобіля для прибирання міста.

Фірми Сироти постійно отримують підряди від Харківської міської ради. Часті замовники — департамент житлового господарства та комунальне підприємство "Жилкомсервіс".

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.