Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Фірма з оточення директора харківського КП ремонтуватиме школу за мільйон

Освітній заклад, на який чекає ремонт, знаходиться в одному з найбільш постраждалих від ворожих обстрілів районі.

Раніше керівник фірми допомагав директорові комунального підприємства "Харківське ремонтно-будівельне підприємство" Семену Сироті виконувати повноваження депутата міської ради

Усього за тиждень закупівельники Харківської області уклали договорів на суму трохи більше 15 мільйонів гривень. Це в рази менше, ніж тиждень тому, повідомив Харківський антикорупційний центр

"Зокрема, Харківська міськрада продовжує ремонтувати школи. Якщо тиждень тому ХАЦ писав про укладення договорів на майже 6 мільйонів гривень щодо ремонту шкіл в Індустріальному районі міста, то зараз уклали договір на 1,2 мільйона гривень щодо ремонту школи в одному з районів Харкова, який є одним з найбільш постраждалих від обстрілів російських окупантів. Підрядником стало ТОВ "СБ "Рембудсервіс", — розповіли там.

За даними антикорупційників, власниками фірми "СБ "Рембудсервіс" є Катерина Гученко, Петро Єрмаков, Олександр Шепотько (керівник). Це підприємство є правонаступником ПАТ "СБ Рембудсервіс", власниками якого були Семен Сирота, Катерина Гученко, Петро Єрмаков. А керівником був все той же Олександр Шепотько.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росія руйнує культурну пам'ятку на Харківщині, яку не знищили нацисти

"Раніше, з 2010 року, посаду генерального директора "Рембудсервіс" займав сам Семен Сирота. А бухгалтером в той час була Катерина Гученко. З 2011 до кінця 2020 років Семен Сирота був директором КП "Харківське ремонтно-будівельне підприємство", в минулому році він був заступником міського голови, який був керівником сфери ЖКГ міста, тепер знову є очільником комунального підприємства", — поінформував ХАЦ.

Там уточнили, що Олександр Шепотько протягом років був помічником Сироти як депутата міської ради. Серед тендерних фаворитів мерії саме на ремонтах шкіл антикорупційники відзначали ТОВ "СБ "Рембудсервіс".

"Зараз ця фірма продовжує отримувати підряди міської ради. Крім ремонту школи, ТОВ "СБ "Рембудсервіс" цього тижня отримало ще підряд на заміну вікон у будівлі районного управління соціального захисту", — повідомив ХАЦ.

Також серед витрат за тиждень антикорупційники відмітили, що Старовірівська селищна рада уклала декілька угод на поточний ремонт доріг на загальну суму понад мільйон гривень. Іще активно укладалися договори на латання доріг у Коломаку.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.