Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

30 грудня, 2020 - 10:52

Підприємство в Харківській області оштрафували на півмільйона гривень

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Таке рішення ухвалив Господарський суд Харківської області.

Держекоінспекція з'ясувала, що підприємство забруднювало повітря, і добровільно запропонувала оплатити штраф. Однак там відмовилися це робити.

Господарський суд Харківської області зобов'язав підприємство в Харківському районі заплатити понад 400 тисяч гривень штрафу за наднормативні викиди забруднюючих речовин до атмосферного повітря. Про це повідомили в пресслужбі Харківської обласної прокуратури.

Раніше Державна екологічна інспекція в Харківській області виявила порушення на підприємстві в Харківському районі. Майже два роки воно викидало забруднюючі речовини до атмосферного повітря без дозвільних документів, добровільно відшкодовувати збитки не захотіло.

"Претензії Держекоінспекції щодо добровільного відшкодування шкоди залишені підприємством без реагування, а збитки невідшкодовані", — пояснили в прокуратурі.

Після цього прокуратура подала позов про стягнення з підприємства 400 тисяч гривень штрафу. Рішення суду поки не вступило в силу, оскільки триває час на апеляційне оскарження.

Як писав KHARKIV Today, суд наклав тимчасову заборону на роботу "Коксохіму".

7 грудня Харківська окружний адміністративний суд вирішив тимчасово заборонити товариству з обмеженою відповідальністю "Коксовий завод "Новомет" виробляти кокс і кам'яновугільну смолу. Заборона діятиме до отримання відповідного дозволу на викиди.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.