Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Підлеглих Кернеса покличуть до суду

 Фото: Константин Чегринский / KHARKIV Today
Прокуратура знайшла порушення в тендерних закупівлях.

Тендер на суму більше 200 мільйонів гривень, який оголошував департамент будівництва Харківської міськради, виграло комунальне підприємство, яке йому підпорядковується.

Скасувати рішення тендерного комітету просить Харківська місцева прокуратура № 3. Позовна заява про визнання недійсним договору з ремонту вулично-дорожньої мережі міста та його скасування передали до суду. Про це повідомили в прокуратурі в Харківській області.

За інформацією прокурорів, один з департаментів Харківської міськради провів закупівлю в системі "Prozorro" і визнав переможцем комунальне підприємство, яке йому підпорядковується. У березні 2020 року з підрядником уклали договір з ремонту на загальну суму понад 200 мільйонів гривень.

"Встановлено, що зазначену закупівлю проведено з порушенням вимог ст. ст. 1, 3, 11, 17 Закону України "Про державні закупівлі", а саме замовник і переможець торгів — пов'язані особи. Це і стало підставою для пред'явлення відповідного позову до суду", — уточнили в прокуратурі.

Відзначимо, в системі "Prozorro", є договір на ремонт вулично-дорожньої мережі міста на суму понад 213 мільйонів гривень, який 20 березня 2020 року уклали департамент будівництва та шляхового господарства і "Шляхрембуд" — комунальне підприємство, яке йому підпорядковується.

У "Шляхрембуду" був один конкурент, фірма "Мішем", вона запропонувала виконати роботи за суму майже на 750 тисяч гривень більше.

Відповідно до тендерної документації, до кінця року за більш ніж 213 мільйонів гривень було необхідно, в тому числі, виконати ямковий ремонт асфальту, встановити бордюри, відремонтувати дороги, нанести розмітку і відремонтувати штукатурку на фасадах, зашпаклювати стіни, пофарбувати фасади, укласти тактильну плитку і т. д.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харкові планують розширити Саржин Яр до вулиці Дерев'янка. Геннадій Кернес почав роздавати передвиборчі обіцянки

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.