Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Олексій Кучер поставив діагноз харківській "швидкій"

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Аудит показав грубі порушення закону.

"Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" почали перевіряти ще на початку липня.

Після аудиту висновок про діяльність "Центру екстреної медичної допомоги медицини катастроф" під керівництвом Віктора Забашти — негативний. Перевірка показала грубі порушення законодавства. Про це повідомив голова Харківської ОДА Олексій Кучер в своїх соціальних мережах.

За його словами, "швидка" не застосовувала процедури публічної закупівлі товарів і послуг на суму близько 1,5 мільйона гривень, штучно завищувала вартість закуплених товарів на суму близько 93,5 тисячі гривень, не виконала план використання бюджетних грошей на 620 тисяч гривень від профінансованих . Будинки підприємства частково використовували для приватних платних мийок авто, приватного кабінету лікаря і так далі. Також бригад "швидкої" недостатньо і є тенденція до їх зменшення, тому своєчасно надавати допомогу медики не в змозі.

"Крім цього, за весь період аудиту не було надано жодних документів та інформації, що свідчить про відсутність на підприємстві належної системи обліку і зберігання документів, а також жодного разу члени аудиторської групи не були допущені до виконання своїх обов'язків (а це мінімум 22 виїзди). А значить, є що приховувати. Висновки робіть самі", — написав голова Харківської ОДА.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Кисень — це життя". Чого не вистачає харківським лікарням в боротьбі з епідемією

Нагадаємо, лікарі і фельдшери "швидкої" скаржились на утиски з боку керівництва, відсутність виплат за роботу з коронавірусними хворими і погане оснащення автомобілів.

На початку липня голова Харківської ОДА Олексій Кучер підписав розпорядження про повну аудиторську перевірку підприємства. Тоді він звертався до директора Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Віктора Забашти і просив його звільнитися за власним бажанням. Це сталося після того, як під час гри в футбол на одному з полів "Металіста" помер громадянин Іраку. Свідки звинуватили медиків у тому, що ті не змогли його врятувати.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.