Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Обрання Терехова секретарем Харківської міськради оскаржили в суді

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today.

Через два місяці обрання Ігоря Терехова вирішили оскаржити.

Фракція "Блоку Світличної "Разом!" звернулася до Харківського окружного адмінсуду з адміністративним позовом з вимогою визнати рішення першої сесії міськради незаконним. Інформацію про це повідомив депутат фракції Ігор Черняк.

"Так, ми детально і дуже обґрунтовано пропрацювали правову позицію. Так, процес обіцяє бути дуже цікавим", — повідомив Черняк.

Опозиційна фракція, яка не голосувала за Терехова-секретаря, буде вимагати скасування рішення.

Нагадаємо, 9 грудня на сесії Харківської міськради було обрано секретаря Ігоря Терехова. Тоді в залі повідомили, що кандидатуру Терехова запропонував сам Кернес — нібито надіслав це повідомлення електронною поштою з клініки "Шаріте". За процесом голосування в залі спостерігав друг Геннадія Кернеса Павло Фукс. Це дозволило Терехову згодом стати виконувачем обов'язків мера, коли було оголошено про смерть Геннадія Кернеса. За призначення Терехова проголосували всі фракції, за винятком Блоку Світличної та кількох депутатів зі "Слуги Народу". Тоді опозиційні депутати заявляли, що будуть думати, чи оскаржувати рішення в суді.

Коли Геннадій Кернес помер, Ігор Терехов став виконуючим обов'язки мера. 31 грудня він зробив подання до Верховної Ради про призначення в Харкові дострокових виборів мера. Але пізніше стало відомо, що Терехов не відправив необхідні документи: копію свідоцтва про смерть Кернеса і рішення міськради про визнання смерті мера.

 За фактом  повноваження Кернеса в Харківській міськраді ще не припинені. Зараз Верховна Рада і міськрада ведуть переписку.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.