Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

28 вересня, 2020 - 14:59

На Гоптівці та в аеропорту "Харків" ввели нові правила для іноземців

Для в'їзду в Україну потрібна страховка, обсервація або ПЛР-тест.

Сьогодні втратила силу постанову, яка забороняла в'їзд для іноземців в Україну.

28 вересня українцям знову дозволили в'їжджати в Україну. Нової постанови не приймали, стара № 641 перестала діяти. Про це повідомив KHARKIV Today прес-секретар Харківського прикордонного загону Максим Бояр.

"Надійшла інформація зараз, що можна з сьогоднішнього дня в'їжджати. Завершилася та постанова, нового нічого немає поки що. На даний момент якщо громадяни їдуть з "зеленої"зони, то потрібна тільки страховка. Якщо з "червоної "зони — то страховка і "Дій вдома". Якщо є результати тестів, яким не більше 14 днів, то "Дій вдома" не встановлюється", — сказав Бояр.

Відзначимо, Міністерство охорони здоров'я оновило список країн із значним поширенням коронавирусу 25 вересня. У переліку країн "червоної" зони опинилися Ізраїль, Чорногорія, Іспанія, Чехія, Франція, Німеччина Об'єднані Арабські Емірати. У "зеленій" — Росія, Австрія, Румунія, Швейцарія, Словенія, Швеція, Болгарія, Німеччина та інші.

Нагадаємо, ввести заборону на в'їзд в Україну вирішив Кабінет міністрів України на засіданні 26 серпня. Обмеження планувалися з 29 серпня, проте ввели їх на день раніше — 28 серпня. Вони діяли до 00.00 28 вересня.

Як писав KHARKIV Today, з 29 вересня новою постановою планували дозволити в'їзд для іноземців в Україну. Їх могли прирівняти до українців, які в'їжджають з-за кордону. Однак, поки що про нову постанову нічого не відомо.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.