Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Міністр спростував інформацію про те, що під час локдауну будуть обмеження на покупки

В супермаркетах залишиться можливість купити товари повсякденного вжитку.

Голова Міністерства охорони здоров'я Максим Степанов розповів, на продаж яких товарів не поширюються карантинні обмеження.

Інформацію про те, що в період локдауну не можна буде купити побутову хімію, одяг, пресу та інші товари, міністр назвав фейком.

"Чим дозволено буде торгувати в період з 8 по 25 січня — це торгівля продуктами харчування, на торгових площах, де не менше 60% площі призначених для торгівлі продуктами харчування, лікарськими засобами, виробами медичного призначення, засобами гігієни, засобами зв'язку, ветеринарними препаратами, кормами, насінням та засобами захисту рослин. Торговельна діяльність іншими групами товарів може відбуватися тільки з здійсненням адресної доставки замовлень", — пояснив Степанов.

Голова МОЗ уточнив, щодо побутової хімії, Кабмін на засіданні 5 січня ще прийме певні уточнення.

За його словами, коли уряд встановлював перелік товарів, які не можна буде купити, то виходив з того, що карантин в Україні введуть тільки 16 днів.

"16 днів — це той термін, який потрібен нам, щоб повністю збити хвилю поширення COVID-19. Нам це потрібно, щоб ми потім вже не вводили ніяких локдаунів, щоб ми спокійно пройшли пікове зростання захворюваності на грип, щоб ми вже до весни не вводили локдаун , щоб ми спокійно пройшли цю хвилю захворюваності і витримала наша медична система", — розповів міністр.

Як писав KHARKIV Today, Американська торгова палата в Україні повідомляла, що під час зимового локдауну заборонять торгівлю будь-якими товарами, крім продуктів, ліків, засобів гігієни та зв'язку, кормів, ветпрепаратів, насіння і засобів захисту рослин, а також продаж деяких товарів в супермаркетах.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.