Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові запрацювали всі торговельні мережі

Ілюстративне фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today 
Також відкриваються нові магазини.

По місту відкриті близько 80% від довоєнної кількості супермаркетів.

У Харкові запрацювали всі торговельні мережі та розпочинають роботу нові магазини, зокрема, продовольчих, побутових і будівельних товарів. Про це повідомили у Харківській міській раді з посиланням на департамент адміністративних послуг і споживчого ринку.

За інформацією департаменту, повністю або частково відновили роботу всі мережі супермаркетів. Серед них — "Клас", "Рост", "Восторг", "Сільпо", "АТБ", "Чудо маркет" і "Метро".

Усього по Харкову відкриті близько 80% від довоєнної кількості супермаркетів. Також працюють багато продовольчих магазинів, у тому числі "Посад", "Кулиничі", "Свіжина", "Галя балувана" та "Агромол". 

Також клієнтів приймають близько 400 аптек: мережі "9-1-1", "Копійка", "АНЦ", "МедСервіс", "Славутич", "Подорожник", "Аптека доброго дня", КП "Муніципальна аптека". У Харкові відкриті 76 зоомагазинів і 32 ветеринарних клініки, вони розташовані у всіх районах міста. Ринки працюють не всі.

"На сьогодні функціонують 45 з 52 ринків та торговельних майданчиків, в тому числі найбільші продовольчі ринки Харкова: Кінний, Центральний, Тракторозаводський, Новосалтівський, Індустріальний та інші", — розповіли у департаменті адмінпослуг.

Як писав KHARKIV Today, станом на лютий 2023 року у разі тривалого блекауту у Харкові могли працювати 946 продовольчих магазинів, 91 магазин непродовольчих товарів, 199 аптек, 74 АЗС, 11 ветеринарних клінік і 26 зоомагазинів.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.