Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

10 вересня, 2020 - 11:22

Михайло Саакашвілі зустрівся з харківськими бізнесменами

Фото: Facebook / Игорь Балака
Голова українського Виконавчого комітету реформ Михайло Саакашвілі взяв участь у бізнес-сніданку.

 Захід пройшов в харківському гольф-клубі.

10 вересня в Харкові відбувся бізнес-сніданок за участю Михайла Саакашвілі, він тривав більше 1,5 години.

Серед запрошених на захід були: бізнесмен Юрій Сапронов, віцепрезидент Асоціації фахівців з нерухомості України Ігор Балака, голова ради директорів IT-компанії "Telesens" Едуард Рубін і радник голови Харківської ОДА Олексій Синіцин.

За словами Ігоря Балаки, бесіда була дуже цікавою і змістовною.

"Саакашвілі розповідав про роботу Офісу простих рішень, про питання, які хвилюють українську економіку, про грузинський досвід. Задавалися питання в зв'язку з його участю в житті політичної Грузії, це означає, що він відійшов від України чи ні? Він сказав ні, я дуже глибоко інтегрований в Україну, робота далі буде продовжуватися. Але якщо на виборах переможуть, його сила згодна очолити перехідний якийсь уряд для того, щоб сформувати нові органи влади і безпосередньо, щоб вони працювали вже без його втручання. Були питання, пов'язані з рецептами, як Грузії вдалося здійснити все-таки реформи, яким чином, як проходила предметно робота з інвесторами, яким чином йшло їх залучення. Були питання, пов'язані з медициною, охороною здоров'я, підключенню до мереж. Одне з основних питань, що все-таки в Харкові необхідно створити Офіс реформ, безпосередньо далі об'єднатися в цьому ключі, для того, щоб далі працювати над децентралізацією та допомогою бізнесу. Формулювання наступне — якщо щось працює, не треба йому заважати, давайте думати, яким чином допомагати", — розповів KHARKIV Today віцепрезидент Асоціації фахівців з нерухомості України.

Нагадаємо, в травні Михайло Саакашвілі очолив виконавчий комітет реформ і став членом Національної ради реформ. В кінці серпня він записав відеозвернення на грузинській мові і повідомив, що повертається до Грузії. Міністр юстиції Грузії Тея Цулукіані заявила, що як тільки політик в'їде до країни, його затримають і помістять у в'язницю. Саакашвілі підкреслив — роботу в українському Виконавчому комітеті реформ продовжить, але активно включиться в політичний процес в Грузії.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.