Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Головного контрабандиста Харківської області вимагають внести до санкційного списку

Експрезидент Грузії закликав ставитися до всіх контрабандистів однаково.

Михайло Саакашвілі вважає, що недоторканність Вадима Слюсарєва пов'язана з його політичними симпатіями.

Колишній президент Грузії і голова виконавчого комітету Національної ради реформ України Михайло Саакашвілі назвав члена політичної ради партії "Слуга Народу" Вадима Слюсарєва головним контрабандистом Харківської області на українсько-російському кордоні. Про це пише "Цензор. нет" з посиланням на виступ Саакашвілі в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера".

"Питання не в тому, що Альперін не контрабандист, а в тому, — і ви всі повинні над цим працювати, — чому Слюсарєва немає в цьому списку? Він є головним контрабандистом в напрямку Росії, головним контрабандистом Харківської області. Всі про це знають, і чомусь у нього є якась недоторканність, пов'язана з його політичними симпатіями. Ці речі дискредитують взагалі всю історію. Поки ми не будемо всіх одним аршином міряти, завжди будуть питання і завжди дуже хороші починання і по контрабандистах, і по деолігархізації будуть дискредитовані", — сказав Саакашвілі.

Як писав KHARKIV Today, 1 червня Вадим Слюсарєв потрапив до бази сайту "Миротворець". За даними "Миротворця", Слюсарєв намагався легалізувати окупацію Криму і займався там комерційною діяльністю, а також брав участь у контрабандних переміщеннях вантажів і товарів на окуповані території.

Нагадаємо, колишнього прикордонника Вадима Слюсарєва, який керував прикордонним пунктом "Гоптівка", називали "тіньовим" куратором штабу команди Зеленського у Харківській області під час президентських і парламентських виборів. Пізніше він став радником першого заступника керівника Офісу президента Сергія Трофімова. Останнього звільнили. З літа 2020 року Слюсарєв — член ради Харківської обласної партійної організації "Слуга Народу". У травні 2021 року він увійшов до політради президентської партії.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.