Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

16 квітня, 2020 - 09:09

Людей, які приїхали із Росії, відправили в санаторій під Харковом

Людям на обсервації видали градусники і пообіцяли триразове харчування.

Людям на обсервації видали градусники і пообіцяли триразове харчування.

Із середи, 15 квітня, на кордоні запрацювали нові правила. Всі, хто перетинає кордон пішки, повинні їхати в обсервацію. В іншому випадку їх чекає штраф від 17 000 до 34 000 гривень. Із самого ранку в пункті пропуску "Гоптівка" вирували пристрасті: люди відмовлялися їхати в санаторій, і, через кілька годин, таки витребували, щоб їх відпустили на самоізоляцію, підписавши відмову від примусової обсервації.

Раніше KHARKIV Today писав про те, що з 34 чоловік, які перетинали кордон, лише четверо погодилися поїхати у вказане місце. Як з'ясувалося, людей відправили на обсервацію в санаторій "Роща" в Пісочині. Як повідомили в телеграм-каналі  "Таможня", люди умовами поки задоволені.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Місце для обсервації — в "Рощі" чисте повітря і цілюща вода (фото)

"За словами людей, яких відвезли на обсервацію в санаторій "Роща", вони потрапили на курорт. Багатоповерховий будинок, номер на двох. У номері є холодильник, телевізор, душова і туалет. Вода гаряча і холодна теж є. Хороший ремонт, картини на стінах ... ", — сказано в повідомленні.

При поселенні людям виміряли температуру, а потім залишили градусник в номері.

"Так як персонал сьогодні теж перший день, всі метушаться і толком не розуміють, що робити. На вулицю виходити не можна. Тільки на балкон. Опалення включено, тепло і затишно. Сказали, що вечеря буде сьогодні, а в подальшому обіцяють триразове харчування. Загалом, враження склалося хороше ", — йдеться в повідомленні.

KHARKIV Today раніше писав про те, що в пункті пропуску "Гоптівка" на кордоні з Росією почали діяти нові правила.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.