Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Курсант, який вижив у катастрофі Ан-26 біля Чугуєва, продовжить навчання в ХНУПС імені Кожедуба

Вячеславу Золочевскому. Фото: АрміяInform
В'ячеслав Золочевський повернеться на службу після місяця реабілітації.

Спочатку юнак сумнівався, що зможе продовжити навчання, але тепер дає однозначну відповідь.

Курсант В'ячеслав Золочівський — єдиний, хто вижив 25 вересня, коли сталася авіакатастрофа Ан-26. Після трагедії його стан лікарі оцінювали як середньої тяжкості. Незабаром юнак вирушить додому, де місяць буде проходити реабілітацію. Про це він розповів інформаційному агентству Міноборони АрміяInform.

"У госпіталі я отримав допомогу, яка мені була потрібна, фізичну, моральну. Після цього у мене — реабілітаційний період, я буду відновлюватися. Після цього я буду повертатися до служби, буду наздоганяти програму. Я прийняв рішення, це було жахливо, горе, аварія ця вся. Але я буду вчитися далі за обраною спеціальністю", — розповів В'ячеслав Золочевський.

Сьогодні в Харківському військовому госпіталі курсанту вручив медаль "За військову службу Україні" начальник Харківського національного університету повітряних сил.

Фото: АрміяInform
Фото: АрміяInform

Нагадаємо, 6 жовтня президент Володимир Зеленський нагородив екіпаж і курсантів Ан-26, що зазнав катастрофи. Військовослужбовці отримали медалі "За військову службу Україні".

Як писав KHARKIV Today, увечері 25 вересня, військово-транспортний борт Ан-26Ш упав, а потім загорівся недалеко від Чугуєва. На борту перебували 27 чоловік, вижити вдалося лише одному. На місці загинули 25 людей, ще один — Віталій Вільховий помер у лікарні. Для ідентифікації тіл призначали судово-медичні експертизи, їх закінчили проводити 2 жовтня. На площі Свободи з усіма загиблими попрощались 6 жовтня, потім 25 чоловік поховали в 11 регіонах країни.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.