Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

12 жовтня, 2020 - 20:22

Кучер заборонив Ляпісу виступати в Харківській області

Фото: соцсети
Концерти за участю виконавця анонсували в Чугуївському районі.

Через поширення коронавірусу в Харківській області заборонили проводити концерти.

Анонсовані раніше в Чугуївському районі концерти від "Блоку Кернеса — Успішна Чугуївщіна" не відбудуться. Про це повідомив голова Харківської ОДА Олексій Кучер.

"З приводу посилення карантину — ще в п'ятницю провели засідання КТЕБ та НС, ми заборонили проводити на вулиці будь-які концертні заходи. Ми знаємо, що певні політичні сили там запросили Ляпіса Трубецького. Я, маючи можливість, звертаюся до виконавця і до тих, хто організовує ці концерти, перебуваючи в тій чи іншій політичній силі. Концерт не відбудеться, я не допущу цього. Ми сьогодні обговорювали з прем'єр-міністром залучення виконавців. Збирати по дві тисячі осіб для того, щоб щось продемонструвати у виборчих перегонах, ми не на тому етапі, який дозволяє нам проводити такі заходи", — пояснив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Через ситуацію з коронавірусом Кучер кличе до Харкова Ляшко і Полякову

Відзначимо, 16 жовтня в Чкаловському (Чугуївський район) і 17 жовтня в Чугуєві була запланована розважальна програма, зокрема, за участю групи "Ляпіс 98". В анонсах було зазначено, що розважальна програма пройде за підтримки кандидата в депутати Харківської облради Олександра Кухаря, плакати були брендовані написом "Блок Кернеса — Успішна Чугуївщіна".

Фото: соцсети
Фото: соцсети
Фото: соцсети
Фото: соцмережі

Як писав KHARKIV Today, в Харківській області — новий антирекорд, за добу виявили 741 хворого коронавірусом. З початку пандемії COVID-19 виявили у 25 186 жителів нашого регіону.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.