Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

12 березня, 2020 - 08:50

Кучер вимагає від Кернеса закрити школи Харкова на карантин

Голова ХОДА просить виконувати розпорядження Міністерства освіти і науки.

Голова ХОДА просить виконувати розпорядження Міністерства освіти і науки.

Вранці 12 березня на офіційній сторінці Олексія Кучера з'явилося повідомлення-реакція на розпорядження Кабміну "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19".
Голова ХОДА повідомив, що відвідування шкіл, дитсадків і вузів заборонено на всій території України, в тому числі в Харківській області.
"Установи всіх рівнів і форм власності повинні бути закриті на карантин", - написав Кучер.
Далі він звернувся до Геннадія Кернеса, який вчора не ввів карантин в школах Харкова. ⠀
"Хочу звернутися до представників харківської міської влади з вимогою відповідально поставитися до здоров'я харків'ян. Візьміть до уваги постанову Кабміну і виконайте розпорядження МОН", - сказано в зверненні Кучера.

Нагадаємо, 11 березня в ХОДА була напрацьована позиція по карантину, тому 12 березня багато учнів районних центрів пішли в школи. Наприклад, мер Первомайського повідомив, що заняття не зупинено.

"Наше місто НЕ вводить карантин з 12 березня 2020 року. Навчально-виховний процес НЕ припиняється. Все залишається без змін до особливих розпоряджень!", - повідомив Микола Бакшеєв.

У той же час мер Геннадій Кернес сказав, що навчальний процес триває.

Нагадаємо, напередодні в мерії обмежили роботу театрів, кінотеатрів і концертних майданчиків. При цьому навчальний процес в школах і дитсадках не остановили. На четвер, 12 березня, в мерії було призначено засідання комісії з надзвичайних ситуацій, проте поки точно не відомо, чи буде воно.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.