Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

23 жовтня, 2020 - 22:17

Кучер відреагував на заяву Фукса, який нібито поговорив з Кернесом

Голова ХОДА вказав на аморальність спекуляцій на здоров'і мера, який лікується в берлінській клініці "Шаріте".

Голова Харківської облдержадміністрації Олексій Кучер увечері, 23 жовтня, відреагував на слова бізнесмена Павла Фукса, який від імені Геннадія Кернеса "передав йому привіт".

"Я ще не встиг презентувати "план Кучера", а олігарх Фукс вже міцно на ньому сидить", — зіронізував Кучер.

Так він відреагував на пост Фукса в Телеграм, який стверджує, що поговорив з Кернесом по телефону і той нібито обіцяв "зайнятися сферою охорони здоров'я" та "розібратися з Кучером", як тільки повернеться до Харкова.

Чому він не записав звернення Кернеса і не представив його харків'янам, Фукс пояснювати не став.

"Якщо без жартів. Вважаю аморальним з боку олігархів спекулювати на стані хворого для вирішення своїх бізнес-задач", — написав Олексій Кучер на особистій сторінці в Facebook.

Він в черговий раз побажав Кернесу міцного здоров'я і нагадав, що в Харкові чекають на його повернення.

Геннадій Кернес і Олексій Кучер, згідно з результатами соцопитування компанії Content Dynamics, виходять у другий тур виборів мера Харкова. За Кернеса збираються проголосувати 46,7%, а за Кучера — 20,3% харків'ян.

Геннадій Кернес вже два місяці не з'являвся на публіці, не брав участі в телеефірах, не записував відеозвернень. 16 вересня мер Харкова у тяжкому стані був доставлений до Берліна, де його госпіталізували в елітну клініку "Шаріте". У Харківській міськраді підтвердили, що Кернес заразився коронавірусом, на тлі якого у нього почалося двостороннє запалення легенів і загострилися хронічні хвороби.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.