Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

"Кремлівську стіну" в парку Горького зроблять інклюзивною майже за 10 мільйонів гривень

До кінця року із "Кремлівської стіни" зроблять новий дитячий майданчик.

У тендерній документації парк не вказав, яким хоче бачити перероблений із "Кремлівської стіни" інклюзивний дитячий майданчик.

У Центральному парку культури і відпочинку імені Горького реконструюють дитячий ігровий комплекс "Кремлівська стіна" під потреби дітей з особливостями розвитку. Вартість проекту — 9 965 164,80 гривні. Відповідний тендер опублікований на сайті державних закупівель ProZorro.

Як буде виглядати новий інклюзивний дитячий майданчик, залишається загадкою: у тендерній документації парк перерахував демонтажні і монтажні роботи без вказівки складових майданчика.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бенкет під час чуми. Чому Кернес витрачає мільйони на розваги?

Відомо, що на новому майданчику будуть ділянки з гранітним, гумовим покриттям, поребриком і піском. Підрядник повинен буде демонтувати фігурні елементи на майданчиках і тротуарах шириною понад два метри (1000 квадратних метрів покриття), цементно-піщані основи і вивезти сміття. Потім встановити на цьому місці нові тротуари та майданчики, що також займе 1000 квадратних метрів покриття.

Потім будівельники влаштують дорожнє корито, завезуть грунт і пісок, вирівняють ще одну ділянку, зроблять фундамент. На інклюзивному дитячому майданчику встановлять світильники з люмінесцентними або ртутними лампами. Крім того тут заплановано освітлення землі світильниками з лампами розжарювання.

Парк вимагає від фірми-підрядника гарантію на роботи до десяти років. Аукціон запланований на 6 квітня. Роботи мають завершити до 31 грудня 2020 року.

Відзначимо, купити вже готовий інклюзивний дитячий майданчик в Україні можна від 162 000 гривень. В асортименті — ігрові комплекси від 213 759 гривень до 407 099 гривень.

Як писав KHARKIV Today, спочатку на реконструкцію "Кремлівської стіни" планували віддати 15 мільйонів гривень. 18 грудня 2019 року на сесії Харківської міськради виділили 179 мільйонів гривень парку Горького, куди увійшли 15 мільйонів на реконструкцію "Кремлівської стіни".

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.