Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Колишній співробітник ДБР хоче очолити екоінспекцію в Харківській області

Григорий Ломовских. Фото: газета "Время"
Григорій Ломовських працював у ДБР, адміністрації Основ'янського району і Держспоживслужбі.

Після того, як в грудні минулого року голова Держекоінспекції звільнив начальника Держекоінспекції в Харківській області Євгена Оберемка, це місце займав виконуючий обов'язки.

На даний момент обов'язки начальника Держекоінспекції в Харківській області виконує Інеса Сосіна. Григорій Ломовських планує зайняти посаду начальника. Він подав відповідну декларацію на сайт Нацагенства з протидії корупції.

Згідно з документом, у нього є квартира в Харкові. За минулий рік Ломовський заробив на посаді радника директора в патронатній службі Держбюро розслідувань більше 537 тисяч гривень, готівкою він зберігає 110 тисяч гривень.

До ДБР кандидат працював завідувачем сектора підприємництва та споживчого ринку в адміністрації Основ'янського району та начальником відділу контролю в Держспоживслужбі.

Зараз Ломовських значиться головою Харківської обласної організації партії "Справедлива Україна", яка не веде активну діяльність. З 2007 по 2012 роки кандидат на посаду начальника Держекоінспекції в Харківській області був помічником нардепа від "Партії регіонів" Андрія Орлова. У 2002 році Ломовських балотувався до Верховної Ради від Всеукраїнського об'єднання лівих "Справедлива Україна".

Нагадаємо, в грудні 2019 року тоді ще голова Держекоінспекції України Єгор Фірсов звільнив голів 15 територіальних підрозділів, в тому числі в Харківській області. Нагадаємо, Євген Оберемок керував  Держекоінспекцією в Харківській області з 26 жовтня 2018 року, до цього він обіймав посаду начальника Держгеокадастру в Харківській області. Так, він вручав сертифікати на землю ветеранам АТО як керівник Держгеокадастру, хоча з жовтня 2017 року перебував в декретній відпустці. З того часу в.о. керівника значився Василь Саранча. Всі накази підписував Саранча, а "весільним генералом" на урочистих заходах виступав Оберемок, причому на офіційному сайті він значився головою Держгеокадастру.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.