Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків'янин став чемпіоном Європи з греко-римської боротьби

Семен Новіков завоював золоту медаль на ЧЄ з греко-римської боротьби.

Харків'янин Семен Новіков вперше став чемпіоном на змаганнях серед дорослих.

Спортсмен двічі вигравав молодіжні чемпіонати з греко-римської боротьби. 11 лютого йому вдалося взяти "золото" і на чемпіонаті Європи з греко-римської боротьби в Римі. Про це повідомили в ХОДА.

На змаганнях він провів чотири поєдинки з боротьби греко-римським стилем. Новіков виступає у вазі до 87 кілограмів.

Спочатку харківський спортсмен переміг іспанця Хесуса Гаска, потім здолав дворазового чемпіона світу і чемпіона Європейських ігор турка Матехана Басара. У півфіналі Новіков виграв у росіянина Олександра Комарова.

У фіналі борець змагався із титулованим суперником з Угорщини Віктором Лорінцом. Спортсмен — чемпіон Європи та неодноразовий призер чемпіонатів світу. Новіков переміг угорця з рахунком 7: 1.

Нагадаємо, у листопаді минулого року харьковский борец став чемпіоном світу і захистив титул 2018 року.