Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

10 листопада, 2020 - 22:49

Харків'ян запрошують на концерт оркестру з закордонними музикантами

Фото: KHARKIV Today 
Музиканти виконають твори класиків, надавши їм нового звучання.

Концерт "За гранню романтики" обіцяють провести з урахуванням всіх правил карантину, половина місць у залі для глядачів залишиться порожньою.  

13 листопада концерт, де прозвучать твори Бетховена, Брамса і Моцарта, дадуть Молодіжний академічний симфонічний оркестр "Слобожанський", кларнетист зі США Сергій Дворниченко і диригент з Німеччини Даниїл Австріх.

"Ви станете свідками перевтілення яскравих представників класики Бетховена і Моцарта в реформаторів, які ламають кордони і занурюються в світ романтизму. У другому відділенні почуєте, як транскрипція Шенберга розширює рамки оркестрового звучання романтичних гармоній Брамса в стилі композиторів XX століття", — розповідають про концерт організатори .

Вони запевняють, що під час концерту "За гранню романтики" будуть дотримуватися всіх карантинних норм, а зал буде заповнений не більше ніж 50%.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харкові покажуть Землю з космосу під музику Шопена

Захід розпочнеться о 18:30 в п'ятницю, 13 листопада, в Будинку Алчевських (вулиця Дружин Мироносиць, 13). Квитки можна купити в касі оркестру (працює з 10:00 до 17:30, перерва з 13:00 до 14:00, тел. (057) 706-17-16) або на ресурсі Internet-bilet. Вартість від 100 до 240 гривень.

Нагадаємо, що з 2 листопада в Харкові закладам культури дозволили працювати за умови, що заповняться не більш 50% місць і будуть дотримуватися санітарних та протиепідемічних заходів.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.