Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків'ян просять стежити за інтернет-дозвіллям дітей під час карантину

Фото: открытые источники
На ХТЗ патрульные спасли 23-летнюю девушку от суицида. Фото: открытые источники
Батьків закликали більше часу проводити зі школярами.

Щоб запобігти дитячому суїциду, батьків просять звертати увагу на проведення часу дітей в Інтернеті і приділяти їм більше уваги: разом готувати, вишивати, вивчати мови, читати книги і будувати кораблі.

Під час карантину діти проводять багато часу в соціальних мережах, де піддаються маніпуляціям і можуть стати схильними до суїциду. У 2020 році вже зафіксовано одне самогубство і ще 10 спроб дитячого суїциду, — повідомили в прес-службі прокуратури.

"Результати психологічних досліджень свідчать про те, що маніпулювання свідомістю дитини через соціальні мережі відбувається шляхом психологічного впливу з використанням нейролінгвістичного програмування", — відзначили в прокуратурі.

У 2019 році суїцид скоїли 12 дітей. Ще 24 дитини намагалися покінчити життя самогубством. У прокуратурі просять харків'ян бути свідомими батьками.

"Карантин — насправді відмінна можливість, щоб з дочкою навчитися готувати, вишивати, пройти якісь онлайн-курси, вивчити іноземну мову, а з сином — розібрати або зібрати конструктор, зібрати космічний корабель або дочитати книгу", — підсумували в прокуратурі .

Як писав KHARKIV Today, 11 березня на засіданні Кабінету міністрів України прийняли рішення про введення карантину по всій країні. Наступного дня на карантин пішли всі вузи Харкова, а з 13 березня оголосили карантин в школах і дитсадках. Вже 25 березня Кабмін прийнял рішення про продовження карантину до 24 квітня.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.