Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківську "швидку" перевірятимуть до кінця вересня

Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф перевіряють з початку липня.

На повну аудиторську перевірку Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф не вистачило двох місяців, її продовжили ще два тижні.

Аудиторська перевірка повинна закінчитися 23 вересня, її термін продовжено на 15 робочих днів. Відповідне розпорядження підписав голова Харківської ОДА Олексій Кучер.

Перевіряти підприємство почали 6 липня і повинні були закінчити 1 вересня. Минулого тижня заступник директора департаменту охорони здоров'я ХОДА Геннадій Бондарчук не виключав, що комісія не закінчить роботу до цього терміну і обіцяв надати інформацію, коли перевірка закінчиться.

"Якщо буде потреба у комісії, яка працює, продовжити роботу, це буде оприлюднено. Інформація вам буде надана вчасно", — говорив чиновник.

Нагадаємо, лікарі і фельдшери "швидкої" скаржились на утиски з боку керівництва, відсутність виплат за роботу з коронавірусними хворими і погане оснащення автомобілів.

На початку липня голова Харківської ОДА Олексій Кучер підписав розпорядження про повну аудиторську перевірку підприємства. Тоді він звертався до директора Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Віктора Забашти і попросив його звільнитися за власним бажанням. Це сталося після того, як під час гри в футбол на одному з полів "Металіста" помер громадянин Іраку. Свідки звинуватили медиків у тому, що ті не змогли його врятувати. 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.