Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківський нардеп Куницький прописав свої приймальні в бізнес-центрі Коломойського

Фото: "Схеми"
"Схеми" з'ясували, що такі офіси є у кількох нардепів з орбіти олігарха.

Кілька народних депутатів від "Слуги народу" і "Опозиційної платформи — За життя" "прописали" свої приймальні в офісі Ігоря Коломойського, квартирі його бізнес-партнера Тімура Міндіча і за адресою пов'язаних фірм.

У бізнес-центрі "Міленіум" (вулиця Володимирська, 12, центр Києва) знаходиться приймальня харківського нардепа від "Слуги народу" Олександра Куницького. Це — шість офісів і частина холу. Про це повідомили "Схеми".

Згідно з даними на сайті Верховної Ради, на Володимирській, 12 на сьомому поверсі розташовані офіси Куницького — №17 і №18, на восьмому — №10, 11, 12 і 13, а також частина холу №1.

Ще у одного "Слуги народу" Олександра Дубинського приймальні розташовані в тринадцяти офісах і трьох частинах холу на трьох різних поверхах "Міленіуму". Також тут розташовані депутатські приймальні Ольги Василевської-Смаглюк ("Слуга народу"), Ірини Констанкевич, Ігоря Палиці, Тараса Батенка ("За майбутнє"), Руслана Требушкіна (позафракційний).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харківський нардеп тисне на міністра інфраструктури через офшорні фірми

Вказувати в декларації оренду офісів в бізнес-центрі "Міленіум" Куницький не став, як і більшість депутатів. У переліку адрес його приймалень є тільки один номер телефону — харківський, як записатися на прийом до київської приймальні, невідомо.

"Одні обранці реєструють тут десяток приймалень, інші — вибирають весь поверх, частина вказують цілу будівлю. Не залишаючи при цьому прямих контактних телефонів та електронної пошти. При цьому тільки двоє депутатів — Ігор Палиця та Руслан Требушкін — вказали в своїх деклараціях користування офісами бізнес- центру — на безкоштовній основі. У решти обранців інформація про це відсутня, — пояснили журналісти "Схем". — Експеримент довів, що і фізичне потрапляння туди на прийом становить для громадянина певні труднощі".

приемная, Миллениум
Фото: "Схеми"

У розслідуванні вказано, що в бізнес-центрі "Міленіум" розташований офіс Ігоря Коломойського і офіси людей з орбіти неформальної групи "Приват".

"Сама будівля офісного центру належить компанії "Глобал Естейт ", пов'язаній з Ігорем Коломойським і Геннадієм Боголюбовим", — сказано в "Схемах".

Журналісти намагалися потрапити до приймалень нардепів в "Міленіумі" з 21 жовтня — коли за планом депутати повинні були проводити зустрічі з виборцями, однак цього зробити не вдалося.

Вони пояснили: статус службових приміщень народного депутата створює перешкоду в проведенні слідчих дій. Українці до них не можуть потрапити — на сайті Верховної Ради контактних даних приймалень в "Міленіумі" нардепи вказувати не стали, а прийом — за попереднім записом.

"Потрапити до цих громадських приймалень на практиці буде проблематичним для громадян — ні фізично, ні записатися по телефону — адже депутати не вказують для цього навіть прямих контактів приймалень. Хоча Верховна Рада зобов'язує депутатів саме в ці дні працювати з виборцями", — сказано в розслідуванні .

Як пояснив аналітик громадської мережі "ОПОРА" Андрій Савчук, при наявності від десяти до п'ятнадцяти приймалень у нардепа, куди не можуть потрапити громадяни, питання виникають, однак відповідальності за це не передбачено.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.