Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківські прикордонники затримали угорця, якого обдурили на 10 тисяч доларів в Росії

Фото: ГПСУ
Громадянина Угорщини затримали прикордонники загону "Вовчанськ".

Шахраї обіцяли угорцю швидко перевести його через кордон за 10 тисяч доларів.

25 жовтня наряд відділу "Вовчанськ" Харківського прикордонного загону затримав громадянина Угорщини, який незаконно перетнув кордон з Росії. Про це повідомили в Державній прикордонній службі України.

З'ясувалося, що в Росії невідомі пообіцяли йому допомогти швидко дістатися додому, їх послуга коштувала 10 тисяч доларів. Гроші вони забрали, однак на російсько-українського кордоні угорця кинули. Тепер йому, швидше за все, доведеться заплатити штраф за незаконний перетин державного кордону та порушення прикордонного режиму.

У Прикордонслужбі нагадали, що з 28 вересня іноземці можуть в'їжджати до України за умови наявності страхового поліса, який покриває витрати, пов'язані з лікуванням коронавірусу, обсервацію і діє на термін перебування в Україні. Ті, хто приїжджають з країн із значним поширенням коронавірусу, повинні йти на самоізоляцію.

"Затриманий прикордонниками відділу "Вовчанськ" угорець при наявності поліса страхування міг офіційно перетнути кордон з Росії в пункті пропуску "Гоптівка" в Харківській області", — підкреслили в Прикордонслужбі.

Як писав KHARKIV Today, в Харківській області затримали порушників кордону.

Харківські прикордонники затримали біля села Борисівка (Харківський район) трьох чоловіків, які намагалися незаконно доставити до Росії колекцію українських жіночих пальто.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.