Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківська мерія не прийшла до суду відстоювати проспект імені Жукова

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today
Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today.
Міськрада хоче, щоб в Харкові залишився проспект маршала Жукова, патріоти проти.

Активісти наполягають, що проспект повинен носить ім'я генерала Петра Григоренка — одного з лідерів громадянського спротиву радянській владі.

Сьогодні, 16 листопада, Другий апеляційний адміністративний суд Харкова мав розглядати скаргу міськради на рішення Харківського окружного адміністративного суду, який скасував рішення мерії про перейменування проспекту Григоренка в маршала Жукова.

Представники мерії до суду не прийшли. Засідання перенесли на 4 грудня.

Тим часом, під будівлею суду зібралися патріоти, які виступали проти повернення проспекту Петра Григоренка імені Жукова. Активісти тримали в руках плакати з гаслами: "Ні комунізації Харкова", "Жуков кат, а не герой", "Харків без Жукова" і прапори націоналістичних політичних сил.

Нацкорпус, Жуков, проспект Жукова
ФОТО: Telegram Нацкорпус Харків

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Слідом за ковбасою в Харкові хочуть декомунізувати пиво

Нагадаємо, 26 лютого більшість депутатів Харківської міськради на сесії повернули Жукова на карту Харкова. З 85 депутатів 22 були відсутні, "за" проголосували 52 депутати, "проти" були вісім, ще троє утрималися.

18 червня в Харківському окружному адміністративному суді відбулося засідання за позовом харківської обласної організації "Всеукраїнське об'єднання "Свобода" до Харківської міської ради про скасування рішення про перейменування проспекту Григоренка в маршала Жукова. Суд задовольнив позов, а рішення Харківської міськради  визнав протиправним і незаконним. Мерія подала апеляційну скаргу.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.