Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

14 липня, 2020 - 14:22

Кернес залишив телефон для харків'ян, які постраждали від великої води

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Харківський міський голова вважає, що стихія не стала причиною серйозних втрат.

Харківський міський голова запевняє, що тим, хто додзвониться за цим номером —обов'язково допоможуть. Однак замість гудків йде переадресація. Раніше цей номер телефону він залишав як свій особистий і просив дзвонити по ньому пенсіонерів на початку карантину. Тепер на цей номер він пропонує не тільки дзвонити, але і писати.

У ніч з 13 на 14 липня в Харкові випало 90 міліметрів опадів, зруйновані дороги і тротуари, їх повинні відновити. Про це повідомив Харківський міський голова Геннадій Кернес.

"Під час стихійного лиха наші служби спрацювали чітко, ніяких серйозних аварій або подій, пов'язаних з сильною зливою, не зафіксовано. Всі підприємства життєзабезпечення Харкова працюють в штатному режимі. Стихія зруйнувала дороги, тротуари і т.д. Список об'єктів, що потребують ремонту, нам відомий. Все буде відновлено і приведено в належний стан", — не забув харківський мер похвалити себе в соцмережах.

Харків'ян, яким потрібна допомога внаслідок нічної стихії, Кернес просить телефонувати за номером 067-579-47-47. Якщо додзвонитися неможливо, то на цей же номер він пропонує писати в Viber, What's App, Telegram.

KHARKIV Today протягом півгодини намагався додзвонитися за цим номером телефону, однак відповіді так і не отримав.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:  "На тротуарі 40 сантиметрів води, а міськрада будує зоопарк" - як Харків пішов під воду 13 і 14 липня

Нагадаємо, 30 березня Харківський міський голова заявив про готовність допомагати літнім людям під час карантину і попросив дзвонити йому на особистий мобільний телефон. Тоді він пропонував доставляти їжу і ліки додому пенсіонерам або вигуляти собаку. Ми намагались дозвонитися за цим номером чотири дні, проте більшість викликів потрапляла "на переадресацію". Іноді лінія була зайнята.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.