Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

21 жовтня, 2020 - 16:14

Голів обласних державних адміністрацій закликали розгорнути мобільні госпіталі

Фото: ХОГА
У Кабміні кажуть, що в найближчі тижні можливе істотне зростання випадків коронавірусу.

Прем'єр-міністру розповіли про епідемічну ситуацію в Харківській, Одеській, Донецькій, Львівській областях та Києві. Голов ОДА він попросив "переходити від наглядового контролю до активних дій".

21 жовтня на селекторній нараді прем'єр-міністр України Денис Шмигаль закликав регіони розгорнути мобільні госпіталі і розширити ліжковий фонд. Завдання — до кінця місяця забезпечити 80% ліжко-місць киснем. Про це повідомили на урядовому порталі.

"Потрібно вже приймати рішення про перепрофілювання лікарень. Надавайте пропозиції про розгортання мобільних госпіталів і прорахунки, наскільки можливо розширити ліжковий фонд. Всім вже прийшла субвенція, і до кінця місяця 80% ліжко-місць повинні бути забезпечені подачею кисню", — сказав Шмигаль.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харкові створять мобільні бригади лікарів для лікування хворих коронавірусом вдома

Крім того, головам Харківської, Одеської, Донецької, Львівської та Київської облдержадміністрацій доручили регулярно проводити засідання комісій з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій спільно з органами місцевого самоврядування.

Як писав KHARKIV Today, голова Харківської обласної державної адміністрації Олексій Кучер заявив, що для лікування хворих коронавірусом задіють дві залізничні лікарні. Додатково обіцяли розгорнути 600 ліжок. Пацієнтів з коронавірусом пообіцяли почати приймати в цих лікарнях в кінці тижня. Крім того, розглядається можливість разгортання ліжок на території немедичних установ — на стадіонах і в Палацах спорту.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.