Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

09 грудня, 2020 - 16:23

ЄС + Блок Кернеса = новий союз в Харківській міськраді

Фото: KHARKIV Today
У партії Петра Порошенка дев'ятеро представників у міськраді. Вони створили ситуативну коаліцію з "Блоком Кернеса".

Депутати "Європейської Солідарності" очолили три постійні комісії в Харківській міськраді, в інших отримали керівні посади — заступників і секретарів. На сесії представники партії підтримали обрання головуючого та кандидатуру Терехова в якості секретаря.

9 грудня відбулася перша сесія Харківської міськради нового скликання. Дев'ятеро депутатів, обраних від "Європейської Солідарності", створили ситуативну коаліцію з "Блоком Кернеса". Вони голосували в унісон з політичними противниками за рішення, які були потрібні партії Геннадія Кернеса.

За обрання головуючого, посаду яка не передбачена законом "Про місцеве самоврядування", проголосували троє представників "ЄС", в тому числі колишній кандидат в мери від цієї партії, волонтер Олег Абрамичев.

Фото: KHARKIV Today
Депутати "ЄС" підтримали рішення, не передбачене законом. Фото: KHARKIV Today

Нагадаємо, обрання головуючого не передбачене законом "Про місцеве самоврядування". Подібна ситуація може послужити причиною для скасування рішень сесії.

2 грудня на сесії міськради минулого скликання депутати внесли зміни до регламенту, які передбачають обрання головуючого  або президії на випадок відсутності міського голови на першій сесії. Депутати нового, восьмого скликання, теж можуть скасувати це спірне із законодавчої точки зору положення про головуючого. Але регламент буде розглядатися тільки на другій сесії міськради.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.