Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Еліна Світоліна вперше в сезоні зіграє в фіналі турніру WTA

Перша ракетка України здобула блискучу перемогу в півфіналі

Еліна Світоліна зіграє у фіналі турніру WTA в мексиканському Монтерреї.

У півфіналі українська тенісистка обіграла спортсменку з Нідерландів Аранчу Рус, 76-ю ракетку світу. Про це повідомляє офіційний сайт турніру. Матч тривав 52 хвилини, українка виграла в двох сетах з рахунком 6: 0, 6: 1. Для Світоліної ця перемога стала найбільшою в кар'єрі з 2012 року.

У фіналі Світоліна зустрінеться з чешкою ​​Марі Боузковою, яка займає 57-е місце в світовому рейтингу. Це буде перший фінал тенісистки в цьому сезоні і 17-й в її кар'єрі. На рахунку Світоліной — 13 перемог і 3 поразки у фінальних матчах.

Нагадаємо, 7 березня Еліна Світоліна здобула перемогу в чвертьфіналі змагань. Вона обіграла канадку Лейлу Фернандес з рахунком 6: 4, 7: 5.