Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Екзит-пол: хто перемагає на виборах мера Харкова

Чинний мер Геннадій Кернес, за даними екзит-пола, здобув перемогу в першому турі.

Згідно екзит-пола, представник "ОПЗЖ" Олександр Фельдман і "Слуга народу" Олексій Кучер на другому і третьому місці відповідно.

За даними екзит-пола, проведеного студією Савіка Шустера і телеканалом "Україна 24" з використанням інструментів соціологічної компанії Liberty Report, в першому турі Геннадій Кернес набрав 57,9% голосів виборців. Якщо ці дані співпадуть з даними офіційного підрахунку голосів, чинний мер Харкова буде переобраний на третій термін уже під час першого туру виборів, які відбулися в неділю, 25 жовтня.

Другу позицію з 12,12% голосів зайняв кандидат від партії "Опозіційна платформа — За життя" Олександр Фельдман. Він з мінімальним відривом випередив голову Харківської облдержадміністрації, кандидата від партії "Слуга народу" Олексія Кучера. За нього, за даними екзит-полу, віддали голоси 11,98% виборців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ЦВК оновили дані щодо явки в Харківській області

Далі йдуть Олег Абрамичев ( "Європейська солідарність", 6,23%), Ігор Черняк ( "Блок Світлічної "Разом!", 4,51%), Олександра Нарижна ("Голос", 2,36%), Микита Соловйов ("Демократична сокира", 1,2%), Денис Ярославський (самовисуванець, 0,99%), Сергій Кушнарьов ("Перемога Пальчевського", 0,7%), Ігор Приходько ("ВО "Батьківщина", 0,53%).

Статистична похибка — 1,9%.

Раніше KHARKIV Today писав, що Харківський міський голова Геннадій Кернес втретє балотується на пост Харківського міського голови, але вперше не може проголосувати за себе. Він знаходиться на лікуванні в клініці "Шаріте" в Німеччині. У міськраді розповіли, що Кернес стежить за голосуванням. Інформацію йому передають через сина.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.